Kurumsal

Simyant Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri

Çağımızın değişen ve gelişen koşullarında, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte KALİTELİ HİZMET, başlangıçta, zamanında, sürekli ve uygun fiyatlarla sunularak mümkün hale getirilebilir. Hedefimiz; hizmetin kaynağı olan İNSAN’ı, planlı ve programlı yapılacak olan EĞİTİM ve DENETİMLE, kalite standartlarımıza ulaştırarak MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ni sağlamaktır. Sektörümüzde LİDER olmak için, birey yerine sistemin hakim olduğu, çağdaş yönetim anlayışı içinde uygulama temel ilkemizdir.MİSYONUMUZ

Çağımızın değişen ve gelişen koşullarında, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte KALİTELİ HİZMET, başlangıçta, zamanında, sürekli ve uygun fiyatlarla sunularak mümkün hale getirilebilir. Hedefimiz; hizmetin kaynağı olan İNSAN’ı, planlı ve programlı yapılacak olan EĞİTİM ve DENETİMLE, kalite standartlarımıza ulaştırarak MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ni sağlamaktır. Sektörümüzde LİDER olmak için, birey yerine sistemin hakim olduğu, çağdaş yönetim anlayışı içinde uygulama temel ilkemizdir.
VİZYONUMUZ

İnsana ve kültürel değerlere ve çevreye önem veren güçlü bir şirket olarak ;yenilikçi ,aklın ve bilimin ışığında kaliteli işler üreten ve “Gelecek Kuşaklara Kalıcı Eserler Bırakan” bir şirket olmaktır.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ